czwartek, 13 grudnia 2012

Czary mary..........

Zastanawiałam się jak pięknie opisać skrzynkę na alkohol. A im dłużej myślałam, tym mniej wiedziałam co napisać. Więc będzie w skrócie.
                Święta coraz bliżej, więc zaczynają się firmowe Wigilie. I właśnie na taką imprezkę dostał zaproszenie mój M. Produkt do kupienia był w miarę prosty. Chociaż :D też nie. Pani zapytała o kwotę i dla kogo. A później wymieniła mi chyba ze 100 alkoholi. Więc pytam czy odpowiedni, czy dobry ??? Jakby biedna Pani piła te wszystkie trunki. Gdyby tak było........pewnie sama byłaby obsługiwana gdzieś na odwyku :) Po jakiś 15 minutach wracam do auta, A tam !!!!! WYK. Mały zanosi się od płaczu, a mąż patrzy zły i komentuje : Szkoda, że nie dłużej !!!. Przecież mówiłam, żeby sam poszedł.  I weź zrozum faceta !
             No, ale do rzeczy ( bo miało być krótko). Wybór padł przy okazji na skrzynkę do alkoholi,


więc trzeba było ją ładnie ozdobić. Z racji, że wyższe sfery i sytuacja Wigilijna......padło na kolor czerwony i oczywiście mikołaja.
             Nie ma to jak prezent "praktyczny" :))) i ręcznie wykonany !!


Skrzynka prezentuje się tak :

 
 

 
a się przyłącze :)))
 
<a border="0" href="http://speckled-fawn.blogspot.com/" target="_blank"><img src="http://i1112.photobucket.com/albums/k482/fibi23/Shabby2.jpg" /></a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz